سرصفحه
فعال‌سازی بازی‌های عملیات انهدام

پس از نصب بازی رایانه‌ای عملیات انهدام 2: نبرد خرمشهر، باید یک بار بازی را فعال‌سازی کنید. برای این کار، کاربرگ زیر را تکمیل نموده و پس از دریافت کد فعال‌سازی خود در همین صفحه، آن را در بازی وارد کرده و از انجام بازی لذت ببرید:

* شناسه نرم‌افزاری:

* کد سخت‌افزاری:

* تلفن همراه:

شناسه نرم‌افزاری روی کارت در درون جعبه بازی درج شده است یا آن را از همین وبگاه تهیه کرده‌اید.

پس از نصب بازی و با اجرای بازی، یک پنجره آبی‌رنگ ظاهر می‌شود و کد سخت‌افزاری شما در آن پنجره درج شده است.

 

کد فعال‌سازی علاوه بر نمایش در این صفحه، به تلفن همراه شما نیز پیامک می‌شود.


واکنش کاربران

نظر یا پرسش شما درباره این مطلب


تعداد بازدید از این صفحه: 4863 عدد

تعداد نظرات بازدیدکنندگان این صفحه: 15 عدد

محمد اربابی مطلق: نمی‌توانم نصب کنم.

پاسخ: چه مشکلی در نصب بازی دارید؟

علی علی‌زاده: خوب

سعید: سلام. خسته نباشین. من بازی رو دانلود کردم؛ اما زده شناسه نرم‌افزاری میخاد که روی کارت یا جلد بازی هست. من بازی رو دانلود کردم؛ از مغازه نخریدم که جلد داشته باشه. الان از کجا باید شناسه نرم‌افزاری رو گیر بیارم؟ ممنون منتظر جوابتونم.

پاسخ: روی دکمه «خرید» در بالای همین صفحه کلیک کنید؛ سپس روی دکمه «خرید شناسه نرم‌افزاری» در قسمت بازی «عملیات انهدام 3» کلیک نمایید. در این قسمت شما می‌توانید شناسه نرم‌افزاری را با 20% تخفیف و با استفاده از هر کارت بانکی عضو شتاب تهیه کنید؛ با پرداخت مبلغ، شناسه نرم‌افزاری به شما نمایش داده می‌شود.

عزیزی: سلام. من بازی را دانلود کردم. برای خرید شناسه نرم‌افزاری از طریق وبگاه شما با 20 درصد تخفیف خریداری کردم؛ اما هیچ شناسه‌ای به شماره تلفن من پیامک نشد؛ لطفا راهنمایی فرمایید.

پاسخ: شما پس از خرید شناسه نرم‌افزاری، بلافاصله شناسه نرم‌افزاری خود را بر روی صفحه مشاهده می‌کنید و آن را دریافت می‌نمایید؛ باید آن را یادداشت می‌کردید؛ البته ما هم‌اکنون همان شناسه نرم‌افزاری را به تلفن همراه شما پیامک کردیم.

رسولی: سلام. خسته نباشید. ما یه سی‌دی عملیات انهدام 1 و 2 با هم از فروشگاه کتاب واقع در حرم حضرت معصومه (س) خریدیم؛ متأسفانه کارت شناسه نرم‌افزاری نداره. سی‌دی عملیات انهدام 3 داره؛ ولی 1 و 2 نداره؛ پاکتش پاره بود؛ چون مسافر بودیم، امکان تعویض سی‌دی مقدور نیست. خواهش می‌کنم راهنمایی کنید.

پاسخ: با تلفن پشتیبانی شرکت به شماره 09100100527 تماس بگیرید.

سجاد: آقا من دو بار پرداخت کردم؛ ولی هر دو بار میزنه کد سیستمی نا معتبر. راهنمایی کنین.

پاسخ: سلام. نیازی به دو بار پرداخت نبوده است؛ همچنین پرداخت ارتباطی با کد سیستمی ندارد.
توضیح: برای اجرای بازی «عملیات انهدام ۳»، شما نیاز به یک شناسه نرم‌افزاری دارید که درون جعبه بازی شما وجود دارد یا اگر آن را ندارید، باید آن را از همین وبگاه تهیه کنید و دریافت نمایید. سپس آن را در پنجره فعال‌سازی وارد کنید. خود برنامه به شما یک کد سیستمی می‌دهد؛ آن را در همین صفحه وارد کنید و کد فعال‌سازی دریافت نمایید. چنانچه به هر دلیلی موفق به انجام این کار نشدید، با تلفن پشتیبانی شرکت به شماره 09100100527 تماس بگیرید.

محمدحسین بهرامی: سلام. کد سیستمی که تو قسمت فعال‌سازی اومده، چیه؟

پاسخ: پس از نصب بازی، برای نخستین بار که بازی را اجرا می‌کنید، یک پنجره فعال‌سازی ظاهر می‌شود که از شما می‌خواهد شناسه نرم‌افزاری را که روی کارت درون جعبه بازی قرار دارد یا از همین وبگاه تهیه کرده‌اید، وارد نمایید. سپس خود برنامه یک کد سیستمی به شما نشان می‌دهد و از شما می‌خواهد که آن را به شرکت ارسال کرده و کد فعال‌سازی دریافت نمایید.

حسن گنجه: سلام. من بازی رو دانلود کردم و شناسه‌ای به من داده نشد. باید برای نصب چکار کنم؟

پاسخ: شما باید شناسه نرم‌افزاری برای بازی خود تهیه کنید؛ برای این کار، در همین وبگاه، به صفحه «خرید» رفته و با استفاده از یکی از کارت‌های بانکی عضو شتاب خود، شناسه نرم‌افزاری با 20% تخفیف خریداری نمایید.

پارسا فارسیجانی: چطوری این بازی رو نصب کنم؟

پاسخ: نام بازی که در اختیار شماست، چیست؟

مهدی طاهری‌نیا: من هر چه کد فعال‌سازی رو می‌زنم، میزنه اشتباه است. سی‌‌دی هم از خودمه. فقط نمی‌دونم توی جعبه سی‌دی رو که باز کردم، چند تا کارت فعال‌سازی بود؟!

پاسخ: شما باید عدد کد سخت‌افزاری و سپس یک علامت : و سپس شناسه نرم‌افزاری را به سامانه فعال‌سازی بازی پیامک کنید و کد فعال‌سازی را دریافت نمایید. کد دریافت‌شده را در بازی وارد کنید تا فعال‌سازی انجام شود.

امیرعلی: الان من که از سایت دانلود کردم، چیکار باید کنم؟

پاسخ: شما علاوه بر بازی، به یک شناسه نرم‌افزاری برای اجرای بازی «عملیات انهدام 2» نیاز دارید. اگر این شناسه را ندارید، روی دکمه «خرید» در بالای صفحه کلیک کرده و یک شناسه نرم‌افزاری تهیه کنید و سپس از همین قسمت، بازی را فعال کنید.

مهرداد تقی خانی: پول ریختم به حساب؛ ولی فعال نشد...

پاسخ: با تلفن پشتیبانی شرکت با شمارۀ 09100100527 تماس بگیرید.

محمدساجد احدی: من کد فعال‌سازی رو می‌زنم؛ ولی میزنه کد فعال‌سازی نادرست است. چی کار کنم؟

پاسخ: با تلفن پشتیبانی شرکت به شمارۀ 09100100527 تماس بگیرید.

شهریار بصیر: سلام. برای کد سخت‌افزاری، چه کدی را باید وارد کرد؟ ولی شناسۀ [نرم‌افزاری] را دارم.

پاسخ: ابتدا بازی را نصب کنید؛ پس از نصب بازی، شمایل (Icon) بازی بر روی صفحۀ‌ رومیزی (Desktop) ویندوز شما ظاهر می‌شود. روی آن دابل‌کلیک کنید تا یک پنجرۀ آبی‌رنگ ظاهر شود. کد سخت‌افزاری خود را در این پنجره مشاهده می‌کنید.

حامد پورعلی: من سی‌دی بازی رو دارم؛ ولی کد [سخت‌افزاری] و شناسه نرم‌افزاری و ... رو ندارم؛ لطفا کمکم کنید. با تشکر.

پاسخ: 1. اگر قبلا خودتان سی‌دی بازی را خریداری کرده‌اید و شناسه نرم‌افزاری ندارید، با واحد پشتیبانی شرکت به شمارۀ 09100100527 تماس بگیرید؛ امّا اگر سی‌دی بازی را از شخص دیگری گرفته‌اید، با کلیک روی دکمۀ «خرید» در بالای صفحه، یک شناسۀ نرم‌افزاری با استفاده از یکی از کارت‌های بانکی عضو شتاب خود خریداری کنید؛
2. بازی را نصب کنید؛ پس از نصب بازی، شمایل (Icon) بازی بر روی صفحه رومیزی (Desktop) ویندوزتان ظاهر می‌شود؛ روی آن دابل‌کلیک کنید تا یک پنجرۀ آبی‌رنگ ظاهر شود. کد سخت‌افزاری در این پنجره نمایش داده می‌شود؛
3. شناسۀ نرم‌افزاری و کد سخت‌افزاری را به روش پیامک، یا طریق همین صفحه، یا تماس با تلفن پشتیبانی شرکت، ارسال کنید و کد فعّال‌سازی را دریافت نمایید.

 

 پاصفحه پاصفحه
logo-samandehi
نشانی: قم، ابتدای شهرک پردیسان، بلوار دانشگاه،بلوار شهید مولوی، پارک علم و فناوری، ساختمان مروارید 2، طبقۀ 1
تلفن و دورنگار: 32816110 - 025
تلفن روابط عمومی: 09100300018
تلفن پشتیبانی: 09100100527
logo-samandehi
پردیسان، بلوار دانشگاه،بلوار شهید مولوی، پارک علم و فناوری، ساختمان مروارید 2، طبقۀ 1 / تلفن و دورنگار: 32816110 - 025 / تلفن روابط عمومی: 09100300018 / تلفن پشتیبانی: 09100100527
تمام حقوق اين وبگاه، ویژۀ شرکت رسانه‌گستر بنیسی است و بیان مطلب از این وبگاه، تنها با ذکر نام وبگاه بلامانع می‌باشد.