سرصفحه
خرید کد (شناسه نرم‌افزاری) بازی
عملیات انهدام 3نفس‌گیرترین نبرد

شما پس از نصب بازی عملیات انهدام 3: نفس‌گیرترین نبرد، هنگامی که بازی را برای نخستین‌بار اجرا می‌کنید، به یک کد (شناسه نرم‌افزاری) نیاز دارید تا بازی را فعال نمایید.
    برای دریافت کد، کاربرگ زیر را با دقت تکمیل کرده، روی دکمه «پرداخت مبلغ» کلیک نموده، و پس از اتصال به درگاه بانکی، ضمن دریافت 20% تخفیف نسبت به قیمت بازی در بازار، تنها مبلغ 18800 تومان را با هر یک از کارت‌های بانکی عضو شتاب خود پرداخت کنید. با بازگشت از درگاه بانکی به همین وبگاه، کد (شناسه نرم‌افزاری) بازی به شما نمایش داده می‌شود. کد را یادداشت کرده و در نگهداری آن کوشا باشید.

واکنش کاربران

نظر یا پرسش شما درباره این مطلب


تعداد بازدید از این صفحه: 984 عدد

تعداد نظرات بازدیدکنندگان این صفحه: 6 عدد

امیرحسین: سلام. این صفحه برای خرید شناسه نرم‌افزاری بازی عملیات انهدام ۲ است؛ اما در بالای صفحه نوشته شده که خرید شناسه نرم‌افزاری عملیات انهدام ۳. گفتم به شما بگم تا اگر لازم می‌بینید آن را تصحیح کنید.

پاسخ: این صفحه برای خرید دانلودی بازی «عملیات انهدام 1» و شناسه نرم‌افزاری بازی‌های «عملیات انهدام 2» و «عملیات انهدام 3» هست. همان‌طور که در نشانی صفحه می‌بینید اگر در انتهای نشانی عبارت AE1 نوشته شده باشد، یعنی بازی «عملیات انهدام 1» و خودش عناوین، متن، مبلغ و همه‌چیز را برای این بازی درست می‌کند و اگر عبارت AE2 نوشته شده باشد، یعنی بازی «عملیات انهدام 2» و اگر عبارت AE3 نوشته شده باشد، یعنی بازی «عملیات انهدام 3».

مهدی براتی: سلام. بازی را نصب کردم، ولی عملیاتش باز نمی‌شود. می‌نویسد در حال بارگذاری. چه اشکالی دارد؟ لطفا راهنماییم کنید.

پاسخ: درایور کارت گرافیک خود را به‌روزرسانی کنید؛ احتمال زیاد مشکل برطرف می‌شود.

فاطمه براتی: چرا مبلغ رو پرداخت کردم؛ اما هیچ لینکی نیومده با اینکه مبلغ هم از کارت برداشته شد.

پاسخ: لینک دانلود برایتان پیامک شد؛ در صورت نیاز، با تلفن پشتیبانی شرکت به شماره 09100100527 تماس بگیرید.

احمد: شناسه نرم‌افزاری را وقتی که بخرم، چه جوری به دستم می‌رسه؟

پاسخ: پس از اتصال به درگاه بانکی و پرداخت مبلغ، همان لحظه شناسه نرم‌افزاری به شما نمایش داده می‌شود؛ آن را یادداشت کنید.

علی: داداشی که میگی: اگه رایگان بود مثل بقیه بازیا، خوب می‌شد، مزخرف‌ترین بازیا هم پولی هستش؛ متأسفانه ما واسمون دزدی راحت شده؛ کرک می‌سازیم، بازی می‌کنیم. بازیایی که شما فقط پول دی‌وی‌دی رو میدی، باید بالای 500 هزار تومن بخری.

محمد طه: سلام. میدونم زحمت کشیدید، ولی اگه رایگان بود، مثل بقیه بازیا خوب میشد.

پاسخ: مبلغ این بازی 19500 تومان است که برای کسانی که بازی را دانلود کنند، با 20% تخفیف و به مبلغ 15500 تومان عرضه می‌شود. این خریدها موجب حمایت از تولیدکنندگان این بازی گردیده و تمایل آن‌ها را برای تولید بازی‌های بعدی افزایش می‌دهد.

 پاصفحه پاصفحه
logo-samandehi

تلفن و دورنگار: 32816110 - 025
تلفن روابط عمومی: 09100300018
تلفن پشتیبانی: 09100100527
logo-samandehi
قم، ابتدای شهرک پردیسان، بلوار دانشگاه، بلوار شهید مولوی، پارک علم و فناوری، ساختمان مروارید 2، طبقه 1 / تلفن و دورنگار: 32816110 - 025 / تلفن روابط عمومی: 09100300018 / تلفن پشتیبانی: 09100100527
تمام حقوق اين وبگاه، ویژه شرکت رسانه‌گستر بِنیسی است و بیان مطلب از این وبگاه، با ذکر نام وبگاه بلامانع می‌باشد.