سرصفحه
بازی
عملیات انهدام«دانلود و خرید»
‌دانلود و خرید بازی عملیات انهدام 3: نفس‌گیرترین نبرد

شما می‌توانید بازی عملیات انهدام 3: نفس‌گیرترین نبرد را از پایین همین صفحه به صورت پستی خرید کنید یا اینکه بازی را از همین قسمت دانلود نموده و سپس برای فعال‌سازی آن، شناسه نرم‌افزاری را با 20% تخفیف و به مبلغ 15500 تومان تهیه کنید. همچنین خریداران عزیزی که به هر دلیل (همچون: خرابی دی‌وی‌دی) موفق به نصب بازی نشده‌اند، می‌توانند با دانلود رایگان بازی و استفاده از همان شناسه نرم‌افزاری موجود در پاکت دی‌وی‌دی، بازی را فعال کنند.
     همچنین برای مشاهده تغییرات انجام‌شده در آخرین نسخه‌های این بازی، این‌جا کلیک کنید.

دانلود و خرید بازی عملیات انهدام 2: نبرد خرمشهر

شما می‌توانید بازی عملیات انهدام 2: نبرد خرمشهر را از پایین همین صفحه به صورت پستی خرید کنید یا اینکه آن را از همین قسمت دانلود نموده و سپس برای فعال‌سازی آن، شناسه نرم‌افزاری تهیه کنید. هزینه هر شناسه 10000 تومان است که با آن می‌توانید بازی را بر روی سه رایانه فعال کنید. همچنین خریداران عزیزی که به هر دلیل (همچون: خرابی سی‌دی) موفق به نصب بازی نشده‌اند، می‌توانند با دانلود رایگان بازی و استفاده از همان شناسه نرم‌افزاری موجود در پاکت سی‌دی، بازی را فعال کنند.

دانلود و خرید بازی عملیات انهدام 1: نبرد فاو (نسخه بهبودیافته)

شما می‌توانید بازی عملیات انهدام 1: نبرد فاو (نسخه بهبودیافته) را از پایین همین صفحه به صورت پستی خرید کنید یا اینکه با پرداخت مبلغ 8500 تومان (با استفاده از هر یک از کارت‌های بانکی عضو شتاب)، پیوند (لینک) دانلود بازی را دریافت کرده و بازی را دانلود نمایید.

دانلود ‌پیش‌نیازها

برای اجرای هر یک از بازی‌های عملیات انهدام، لازم است برنامه پیش‌نیاز DirectX 9c (برای ویندوز XP) و DirectX 11 (برای ویندوز 7 به بالا) را نصب کنید. همچنین در صورت ظاهرشدن پیام خطای Runtime، برنامه RuntimePack را نصب نمایید.


خرید پستی محصولات

شما می‌توانید هر یک از محصولات شرکت رسانه‌گستر بنیسی را به صورت پستی خرید کنید. با این کار و با استفاده از شبکه اجتماعی باسلام، نسخه بسته‌بندی‌شده محصولات با تخفیف پستی ویژه به دست شما می‌رسد و می‌توانید از آن‌ها لذت ببرید. همچنین خرید محصولات به صورت مجموعه‌ای باعث کاهش قیمت محصولات می‌شود.

خرید پستی مجموعه کامل بازی‌های عملیات انهدام

شما می‌توانید تمام نسخه‌های مجموعه بازی‌های عملیات انهدام را با تخفیف ویژه و تنها به قیمت 38/500 تومان خرید کنید. این بسته شامل DVD بازی عملیات انهدام 3 ، CD بازی عملیات انهدام 2 و CD بازی عنلیات انهدام 1/1 می‌باشد که با نازل‌ترین نرخ خدمات پستی، برای شما ارسال می‌گردد.

واکنش کاربران

نظر یا پرسش شما درباره این مطلب


تعداد بازدید از این صفحه: 21588 عدد

تعداد نظرات بازدیدکنندگان این صفحه: 22 عدد


حسین برهان: سلام. من بازی رو دانلود کردم. هر دفعه برای ورود، از اول باید شناسه رمز بزنم؛ و اینکه اصلا تا میزنم شروع بازی، چند لحظه طول میکشه و کلا از بازی خارج میشه.

پاسخ: برای اینکه هر دفعه فعال‌سازی را انجام ندهید، به جای اینکه روی شمایل (Icon) بازی دابل‌کلیک کنید تا بازی اجرا شود، روی آن کلیک راست کرده و گزینه Run as Administrator را انتخاب نمایید؛ این بار بازی را فعال‌سازی کنید. دفعات بعد نیاز به فعال‌سازی ندارد. اگر هنگام بارگذاری، از بازی خارج می‌شود، مربوط به ضعف کارت گرافیک و یا RAM رایانه شماست؛ درایور کارت گرافیک خود را به‌روزرسانی کنید؛ اگر باز هم بازی اجرا نشد، بازی را روی رایانه بهتری اجرا کنید.

کریم بهرامی‌پور: وقتی مرحله اول بازی را می‌زنی که بازی شروع شود، مدتی در انتظار می‌ماند، بعد بدون اخطار خاصی متوقف می‌شود.

پاسخ: این حالت زمانی پدید می‌آید که کارت گرافیک یا RAM رایانه شما برای بازی ضعیف باشد؛ درایور کارت گرافیک خود را به‌روزرسانی کنید؛ اگر مشکل برطرف نشد، بازی را بر روی رایانه بهتری اجرا کنید.

فرهاد قنبری: سلام. برای ویندوز 10، کدام برنامه برای بازی عملیات انهدام نبرد فاو پیش‌نیاز است؟ directx 11

پاسخ: بله؛ همان DirectX 11

کریم بهرامی پور: باسلام. نصب شد. در اجرا، موقع شروع بازی قفل می‌کنه و جلو نمی‌ره؟ با تشکر

پاسخ: دقیقا در کدام قسمت اجرای بازی، بازی متوقف می‌شود؟

ابوالفضل یعقوبی: من. برنامه رو نصب کردم و شورتکات فایل اومده رو دسکتاپ؛ ولی موقع اجرا، پیام has no access to executable ظاهر میشه.

پاسخ: بازی درست نصب نشده؛ مجددا بازی را نصب کنید.

علی احمدی: سلام. بازی نبرد خرمشهر رو سی‌دی‌شو دارم؛ ولی تا قسمتی که یه تابلو با نماهنگ «یاور تخریبچی من» هست بیش‌تر جلو نمیره. مشکل چیه؟

پاسخ: وقتی می‌خواهید بازی را اجرا کنید، به جای آنکه روی شمایل (Icon) بازی دابل‌کلیک نمایید تا بازی اجرا شود، روی شمایل کلیک راست کرده و گزینه Run as Administrator را انتخاب نمایید. مشکل برطرف می‌شود.

سید علی موسوی: سلام. من در حال دریافت بازی عملیات انهدام 3 از تارنمای شما هستم؛ اما جز قسمت اول، باقی قسمت‌ها در پوشش ادوب‌ریدر در حال دریافت‌اند و من هم نمی‌توانم نوع فایل را عوض کنم. الان در حال اتمام دریافت هفت قسمت بازی هستم؟!

پاسخ: دانلود عملیات انهدام 3 دارای 7 فایل است که اگر تمام آن‌ها را دانلود کنید و پس از اتمام دانلود، روی فایل نخست دانلودشده در رایانه خود دابل‌کلیک کنید، نصب بازی آغاز می‌شود.

محمدعلی ملک محمد پور: وقتی مرحله یک را رد می‌کنم و میره رو فیلم، می‌آد بیرون و این ارور را می دهد: windows is collecting more information about the problem. this might take several mintues.

پاسخ: این اشکال مربوط به کارت گرافیک یا RAM رایانه شماست؛ درایور کارت گرافیک خود را از اینترنت به‌روزرسانی کنید؛ اگر مشکل برطرف نشد، بازی را بر روی رایانه قوی‌تری اجرا نمایید.

محمدعلی ملک محمد پور: وقتی می‌خواهم در ادامه بازی یا انتخاب مرحله‌ای می‌کنم، پیغام خطایcould not swich to requested monitor resolution را می‌دهد. چه کنم؟

پاسخ: احتمالا شما در قسمت «تنظیمات بازی»، وضوح صفحه‌نمایش را بر مقداری قرار داده‌اید که کارت گرافیک رایانه شما نمی‌تواند بازی را در آن وضوح اجرا کند؛ وارد قسمت «تنظیمات بازی» شده و وضوح انتخاب‌شده را تغییر دهید.

امیرحسن دادمان: سلام. ان شاء الله منتظریم تا عملیات انهدام 4 در مورد شهید قاسم سلیمانی باشه و یک بازی قوی و قابل صادرات باشه به کوری چشم آمریکای تروریست.

بهنام: بازی عملیات انهدام 1 رو خریدم؛ امیدوارم در عملیات انهدام 3، بازی پیشرفت زیادی کرده باشه و بتونم از بازی لذت ببرم.

امیرحسین دادمان: امسال یعنی سال 1398 در نمایشگاه بازی رایانه‌ای تهران شرکت می‌کنید؟

پاسخ: اگر برگزار شود، حتما شرکت خواهیم کرد.

امیرحسین دهقانی: با سلام. اگر می‌شود یک بازی درباره‌ی عملیات ثامن‌الائمه و عملیات طریق‌القدس بسازید.

امیرحسین دهقانی: ببخشید برای خرید پستی بازی ها باید ایمیل داشته باشیم؟

پاسخ: اگر ایمیل نداشتید، یک نشانی ایمیل فرضی وارد کنید؛ امّا مابقی اطلاعات را دقیق وارد کنید تا بازی‌ها به درستی به دستتان برسند.

امیرحسین دهقانی: شما در ایام عید هم باز هستید؟

پاسخ: ممکن است برخی از روزها را باز باشیم؛ اگر امری داشتید، می‌توانید به شماره تلفن شرکت به شمارۀ 02532816110 تماس بگیرید تا ببینید آیا شرکت باز است یا خیر.

سید قاسم رستمیان: بسیار عالی و هیجان انگیز است. رتبه 1

محمد کرمی: سیستم موردنیاز عملیات انهدام ۳ چیه؟

پاسخ: در داخل بازی یک قسمت «تنظیمات» قرار داده شده که با استفاده از آن می‌توانید کیفیت بازی را افزایش یا کاهش داده و در نتیجه، نسبت به سخت‌افزار رایانه خود آن را تنظیم کنید و از انجام بازی لذت ببرید.

غلی محمدی: چرا وقتی کد سخت‌افزاری را ارسال می‌کنم، کد فعال‌سازی را برای من پیامک نمی‌شود؟

پاسخ: شما باید ابتدا عدد شناسه نرم‌افزاری و سپس یک علامت : و سپس کد سخت‌افزاری را پیامک کنید؛ پاسخ پس از چند لحظه به شما پیامک می‌شود. شناسه نرم‌افزاری، عددی است که روی کارت در داخل جعبه بازی وجود دارد.

امیرحسین دهقانی: واقعا بازی خیلی عالی است، به خصوص عملیات انهدام ۱ و 2. من چند سال بود که دنبال یک بازی ایرانی با موضوع دفاع مقدس می‌گشتم و حالا این بازی را پیدا کردم و آن موقع بازی خارجی بازی نمی‌کردم.

امیرحسین دهقانی: چگونه می‌تونم با آقای بنیسی حرف بزنم؟

پاسخ: شما می‌توانید با مسئول روابط عمومی شرکت با شمارۀ 09100300018 تماس بگیرید و صحبت کنید. در مواردی که امر مهمی پیش آمده باشد، مدیرعامل (حجّت الاسلام و المسلمین دکتر حبیب داستانی بنیسی) نیز ورود می‌کنند.

امیرحسین دهقانی: چرا قبل از نصب مجموعه بازی[های] عملیات انهدام، باید دو نرم‌افزار پیش‌نیاز را دانلود کنیم؟

پاسخ: تمام بازی‌های سه‌بعدی برای اجرا به نرم‌افزار DirectX نیاز دارند که کاربران معمولاً پس از نصب ویندوز، این برنامه را نیز نصب می‌کنند. چنانچه کاربری از کاربران بازی‌های «عملیّات انهدام» این برنامه را نصب نکرده باشد، می‌تواند از طریق وبگاه ما آن را دانلود کرده و نصب نماید.

امیرحسین دهقانی: چرا عملیات انهدام ۲ در فروشگاه‌های سراسر کشور وجود ندارد؟

پاسخ: متأسّفانه به علّت عدم همکاری فروشگاه‌ها و مراکز مربوطه در نشر بازی‌های دیجیتالی و همچنین بازی‌های ایرانی، تنها تعدادی از فروشگاه‌های معتبر این بازی را در اختیار مردم قرار می‌دهند. شما می‌توانید از همین صفحه، نسبت به خرید نسخه فیزیکی یا دانلودی بازی‌ها اقدام کنید.

 پاصفحه پاصفحه
logo-samandehi

تلفن و دورنگار: 32816110 - 025
تلفن روابط عمومی: 09100300018
تلفن پشتیبانی: 09100100527
logo-samandehi
قم، ابتدای شهرک پردیسان، بلوار دانشگاه، بلوار شهید مولوی، پارک علم و فناوری، ساختمان مروارید 2، طبقه 1 / تلفن و دورنگار: 32816110 - 025 / تلفن روابط عمومی: 09100300018 / تلفن پشتیبانی: 09100100527
تمام حقوق اين وبگاه، ویژه شرکت رسانه‌گستر بِنیسی است و بیان مطلب از این وبگاه، با ذکر نام وبگاه بلامانع می‌باشد.
سرصفحه
مجموعه
عملیات انهدامدانلود و خرید
بازی رایانه‌ای جدید و جذاب
عملیات انهدام 3
نفس‌گیرترین نبرد
نامزد موردانتظارترین بازی ایرانی
در هشتمین جشنواره بازی‌های ویدیویی ایران
و دارای مقام بالاترین سطح فن‌آوری در کشور
از سامانه ارزیابی فناوری کل کشور
فیلمی از بازی
دانلود بازی نسخه3.0.3 خرید شناسه نرم‌افزاری
عملیات انهدام 2 نبرد خرمشهر
دانلود بازی خرید شناسه نرم‌افزاری
عملیات انهدام 1 نبرد فاو
دانلود و خرید بازی
‌خرید پستی بازی عملیات انهدام 3 + نسخه‌های پیشین
خرید پستی
 پاصفحه پاصفحه
logo-samandehi

تلفن و دورنگار: 32816110 - 025
تلفن روابط عمومی: 09100300018
تلفن پشتیبانی: 09100100527
logo-samandehi
قم، ابتدای شهرک پردیسان، بلوار دانشگاه، بلوار شهید مولوی، پارک علم و فناوری، ساختمان مروارید 2، طبقه 1 / تلفن و دورنگار: 32816110 - 025 / تلفن روابط عمومی: 09100300018 / تلفن پشتیبانی: 09100100527
تمام حقوق اين وبگاه، ویژه شرکت رسانه‌گستر بِنیسی است و بیان مطلب از این وبگاه، با ذکر نام وبگاه بلامانع می‌باشد.