سرصفحه
رونمایی از وبگاه جدید «عملیات انهدام» با امکانات ویژه


 

به گزارش روابط عمومی رسانه‌گستر بِنیسی، همزمان با عید سعید فطر و مصادف با ایام پایانی تولید بازی جذاب و جدید عملیات انهدام 3: نفس‌گیرترین نبرد، از وبگاه جدید بازی‌های عملیات انهدام با امکانات ویژه رونمایی شد؛ امکان دریافت (دانلود) و خرید پستی بازی‌های عملیات انهدام 1 و 2 و 3، به همراه پشتیبانی کامل از این محصولات، از جمله بخش‌های این وبگاه محسوب می‌شود.
وبگاه بازی‌های عملیات انهدام، در نوروز سال 1392 و با نزدیک‌شدن به مراسم رونمایی از بازی عملیات انهدام 2 آغاز به کار کرد و به معرفی، اطلاع‌رسانی و پشتیبانی بازی‌های عملیات انهدام 1: نبرد فاو و عملیات انهدام 2:‌ نبرد خرمشهر می‌پرداخت و به تدریج امکانات بیش‌تری (همچون: بازی‌نامه بازی‌ها، انتشار نظرات مخاطبان، پرسش‌های متداول، هدیه‌ها و...) به این وبگاه افزوده شد.
با پیشرفت و توسعه شبکه‌های پیام‌رسان موبایلی، شرکت امکان پشتیبانی از طریق شبکه‌های پیام‌رسان را نیز فراهم کرد تا کاربران بدون صرف کمترین زمان ممکن، بتوانند نسبت به دریافت کد فعال‌سازی بازی‌ها یا مشاوره برای خرید پستی و دریافت (دانلود) بازی‌ها، و دریافت خدمات پس از فروش محصولات اقدام نمایند.
هم‌اکنون و در آستانه عید سعید فطر، این وبگاه لباسی نو بر تن کرده و علاوه بر جذابیت‌های دیداری فراوان، امکانات بسیار بیش‌تری را نسبت به گذشته در اختیار علاقه‌مندان به این بازی‌ها قرار می‌دهد. امکان پیش‌خرید بازی جدید عملیات انهدام 3: نفس‌گیرترین نبرد (با تخفیف ویژه)، نمایش تیزرها، تصاویر محیط‌ها و شخصیت‌های بازی عملیات انهدام3،‌ مشاهده نقشه‌ کلی مراحل بازی، دکوراسیون اشیای سه‌بعدی بازی (با قابلیت مشاهده به صورت واقعیت مجازی [VR] و ده‌ها قابلیّت مختلف)، بخش اخبار بازی‌های عملیات انهدام،‌ امکان دریافت (دانلود) و خرید پستی محصولات با کم‌ترین هزینه در سریع‌ترین زمان و بخش افتخارات کسب‌شده توسط بازی‌های عملیات انهدام، تنها بخش‌هایی از این وبگاه جامع و زیبا است.
بازی عملیات انهدام 3: نفس‌گیرترین نبرد، هفتمین محصول تولیدی شرکت رسانه‌گستر بِنیسی است که تولید آن بیش از 3 سال به طول انجامیده است و 4 حماسه بزرگ پاوه، عملیات خیبر، عملیات فتح‌المبین و جنگ 33 روزه حزب‌الله با اسرائیل را به تصویر می‌کشد.
این بازی به گفته کارشناسان فنی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، بزرگ‌ترین پروژه بازی‌سازی حال حاضر در ایران به شمار می‌رود و قرار است به زودی مراسم رونمایی از این بازی برگزار شود.
شما می‌توانید با ورود به وبگاه جامع بازی‌های عملیات انهدام ، ضمن مشاهده قالب جدید این وبگاه، تصاویر محیط‌ها و شخصیت‌ها و فیلم‌های این بازی را مشاهده فرمایید.
برای کسب اطلاعات بیش‌تر می‌توانید به صفحه روابط عمومی شرکت در شبکه‌های پیام‌رسان به نشانی @Benisi_Pr مراجعه و یا با شماره 09100300018 تماس حاصل فرمایید.

1397 / 3 / 24 :تاریخ انتشار خبر

نظر یا پرسش / آمار کاربران
نظر یا پرسش شما
نظر یا پرسش شما
تعداد بازدید از این صفحه: 1084 عدد
 پاصفحه پاصفحه
تلفن و دورنگار: 32816110 - 025
تلفن روابط عمومی: 09100300018
تلفن پشتیبانی: 09100100527
قم، ابتدای شهرک پردیسان، بلوار دانشگاه، بلوار شهید مولوی، پارک علم و فناوری، ساختمان مروارید 2، طبقه 1 / تلفن و دورنگار: 32816110 - 025 / تلفن روابط عمومی: 09100300018 / تلفن پشتیبانی: 09100100527
تمام حقوق اين وبگاه، ویژه شرکت رسانه‌گستر بِنیسی است و بیان مطلب از این وبگاه، با ذکر نام وبگاه بلامانع می‌باشد.