سرصفحه
دیدار تولیدکنندگان بازی «الدفاع المقدس» با مدیرعامل در لبنان


 

به گزارش روابط عمومی رسانه‌گستر بِنیسی، عوامل و دست‌اندرکاران تولیدکننده بازی رایانه‌ای «الدفاع المقدس»، طی دیداری با حجت‌الاسلام داستانی بِنیسی، از تلاش‌های ایشان در تولید و انتشار بازی‌های عملیات انهدام تشکر و قدردانی کردند.
در این دیدار صمیمی که در شهر نبطیه لبنان صورت گرفت، تولیدکنندگان بازی «الدفاع المقدس»، این دیدار را مایه خرسندی دانستنه و تولید بازی‌های «عملیات انهدام 1 و 2» را الگویی برای تولید بازی «الدفاع المقدس» ذکر کردند.
توجه به استانداردهای کیفی در تولید بازی‌‌ عملیات انهدام و صادرات موفق این بازی به کشورهای عربی، معرفی و ارائه بازی «الدفاع المقدس» به مدیرعامل رسانه‌گستر بِنیسی و ابراز علاقه برای سفر و انتشار محصولات در ایران از دیگر بخش‌های این دیدار مهم بود.
مدیرعامل رسانه‌گستر بِنیسی، با ابراز خرسندی از حضور عوامل این بازی ارزشی و زیبا در شهر نبطیه لبنان، این دیدار را مایه خرسندی و دلگرمی بین تولیدکنندگان بازی‌های فاخر و ارزشی عنوان کرد و از زحمات این عزیزان برای تولید بازی‌های اینچنینی تشکر و قدردانی کرد.
بررسی فرایند تولید تا صادرات بازی‌های عملیات انهدام و انتقال برخی از دانش‌های فنی، بخشی از محورهای صحبت حجت‌الاسلام بِنیسی در این جلسه ذکر شده است.
در پایان این جلسه، تصاویر و فیلم‌هایی از بازی جدید عملیات انهدام 3: نفس‌گیرترین نبرد به نمایش گذاشته شد و کیفیت بالای تولید این بازی،‌ مورد تحسین تولیدکنندگان لبنانی قرار گرفت.
بازی «الدفاع المقدس» یک بازی سه‌بعدی(3D) است که به همت حزب‌الله لبنان و در قالب برنامه مقابله با جنگ نرم دشمن تهیه و طراحی شده است و پیام آن، «پیروزی محور مقاومت» در مقابله با تولیدات چند رسانه‌ای بیگانگان عنوان شده است.
کاربران این بازی، می‌بایست به عنوان یکی از نیروهای حزب الله لبنان و برای حمایت از وطن و اماکن متبرکه، با عناصر تکفیری داعش‌ بجنگند و پیروز ‌شوند.
شبیه سازی نبردهای حزب الله با تکفیری‌ها، افزایش روحیه جهادی مردم آسیب دیده از حملات تروریست‌ها و مقابله با توطئه‌های آمریکایی - صهیونیستی، و شبیه‌سازی پیروزی‌های محور مقاومت علیه دشمنان تکفیری، از اهداف تولید این بازی ذکر شده است.
این بازی، از چند جنگ طراحی شده است که کاربران، ماموریت خود را با دفاع از حرم حضرت زینب (سلام الله علیها) در دمشق آغاز می کنند که این نبردها تا مرزهای مشترک لبنان و سوریه در منطقه «راس بعلبک» ادامه می‌یابد. مهمترین نبرد این بازی، نابودی سرکرده معروف تکفیری - تروریستی با نام «علی الهنداوی» است که مسئولیت انتقال عوامل انتحاری به لبنان، و مجهز کردن خودروهای بمب گذاری شده را بر عهده دارد.
برای مشاهده‌ تیزر این بازی زیبا، روی اینجا کلیک کنید یا به وبگاه رسمی بازی الدفاع المقدس مراجعه کنید.
برای کسب اطلاعات در خصوص اخبار شرکت به کانال ما در شبکه‌های پیام‌رسان به نشانی @Baazikadeh مراجعه فرمایید.

تصویری از جلسه دیدار تولیدکنندگان الدفاع المقدس با حجت‌الاسلام بِنیسی

1397 / 2 / 23 :تاریخ انتشار خبر

نظر یا پرسش / آمار کاربران
نظر یا پرسش شما
نظر یا پرسش شما
تعداد بازدید از این صفحه: 1,046 عدد

   پاصفحه پاصفحه

تلفن و دورنگار: 32816110 - 025
تلفن روابط عمومی: 09100300018
تلفن پشتیبانی: 09100100527
قم، ابتدای شهرک پردیسان، بلوار دانشگاه، بلوار شهید مولوی، پارک علم و فناوری، ساختمان مروارید 2، طبقه 1 / تلفن و دورنگار: 32816110 - 025 / تلفن روابط عمومی: 09100300018 / تلفن پشتیبانی: 09100100527
تمام حقوق اين وبگاه، ویژه شرکت رسانه‌گستر بِنیسی است و بیان مطلب از این وبگاه، با ذکر نام وبگاه بلامانع می‌باشد.