سرصفحه
صادرات دوم بازی عملیات انهدام2 به لبنان در سفر مدیرعامل به این کشور


 

به گزارش روابط عمومی رسانه‌گستر بِنیسی،‌ در حاشیه سفر حجت‌الاسلام والمسلمین داستانی بِنیسی به لبنان و برگزاری نمایشگاه هفته فرهنگی ایران در شهر نبطیه، بازی عملیات انهدام 2 برای دومین بار به این کشور صادر شد.
این بازی که نسخه‌ دوم مجموعه‌بازی‌های عملیات انهدام است،‌ نبرد خرمشهر را به صورت دقیق به تصویر می‌کشد و نسبت به نسخه قبلی خود پیشرفت‌های گرافیکی، صوتی و تصویری بسیاری دارد.
حجت‌الاسلام بِنیسی در گفتگو با سفیر ایران در لبنان که برای بازدید از این نمایشگاه آمده بود، گفت: شرکت رسانه‌گستر بِنیسی، یک شرکت خصوصی در ایران است که به صورت تیمی، تولید بازی‌های دیجیتالی ارزشی را در دستور کار قرار داده است و تاکنون محصولات فاخری را به هموطنان عزیز تقدیم کرده است. رسانه‌گستر بِنیسی، این افتخار را دارد که به عنوان پیشکسوت در این رشته به فعالیت می‌پردازد.
ایشان با بیان اینکه در نمایشگاه هفته فرهنگی ایران در لبنان، موفق به عرضه محصولات بسیار خوبی شده‌ایم، افزود: بازی های عملیات انهدام شاخص‌ترین کار مجموعه ما است که با تلاش همکاران دو یا سه ماه دیگر به زودی از نسخه سوم این بازی‌ها با نام بازی عملیات انهدام 3:نفس‌گیرترین نبرد رونمایی خواهد شد. موضوع بازی عملیات انهدام 3، روایت چهار حماسه بزرگ؛ یعنی جنگ 33 روزه حزب الله و اسرائیل، حماسه پاوه و عملیات های فتح المبین و خیبر است.
داستانی بنیسی با اشاره به صادرات اولیه این بازی ها به لبنان و استقبال پرشور از این بازی‌ها، خاطرنشان کرد: ما در این نمایشگاه بدنبال توسعه صادرات محصولات هستیم که در این زمینه رایزنی هایی صورت گرفته و قرار است تفاهم‌نامه‌هایی منعقد شود.
این کارشناس فرهنگی در مورد استقبال بازدیدکنندگان از محصولات رسانه گستر بنیسی گفت: جای بسی خوشحالی است که برخی از مسئولان لبنانی، محصولات ما را می شناسند که این امر نشان می دهد که از محصولات ما در لبنان نیز دیده می شود.
حجت‌الاسلام بنیسی در بخش پایانی صحبت‌های خود، استقبال از نمایشگاه را با وجود نوپدید بودن عرضه بازی‌های دیجیتالی، بسیار مثبت ارزیابی کرد و نسبت حضور جمعیت در این نمایشگاه را با توجه به فروش محصولات، رضایت بخش توصیف کرد.

1397 / 2 / 22 :تاریخ انتشار خبر

نظر یا پرسش / آمار کاربران
نظر یا پرسش شما
نظر یا پرسش شما
تعداد بازدید از این صفحه: 1,214 عدد

   پاصفحه پاصفحه

تلفن و دورنگار: 32816110 - 025
تلفن روابط عمومی: 09100300018
تلفن پشتیبانی: 09100100527
قم، ابتدای شهرک پردیسان، بلوار دانشگاه، بلوار شهید مولوی، پارک علم و فناوری، ساختمان مروارید 2، طبقه 1 / تلفن و دورنگار: 32816110 - 025 / تلفن روابط عمومی: 09100300018 / تلفن پشتیبانی: 09100100527
تمام حقوق اين وبگاه، ویژه شرکت رسانه‌گستر بِنیسی است و بیان مطلب از این وبگاه، با ذکر نام وبگاه بلامانع می‌باشد.