سرصفحه
بازی اندرویدی عاشق‌باشی رونمایی شد


 

رونمایی از جدیدترین محصول شرکت دانش‌بنیان رسانه‌گستر بِنیسی با عنوان عاشق‌باشی با حضور جمعی از مسئولین، علما، اساتید دانشگاه، طلّاب و دانشجویان، فعالان بازی‌های دیجیتالی و سایر علاقه‌مندان، هم‌زمان با سالروز ازدواج حضرت امیرالمؤمنین و حضرت زهرا سلام الله علیهما در تاریخ 19 خرداد 1403 برگزار شد.

این مراسم با تلاوت آیاتی از قرآن کریم توسط قاری ممتاز، حجت الاسلام و المسملین ولی‌خانی و زمزمه سرود ملی توسط حاضرین آغاز گردید و در ادامه، حجت الاسلام و المسلمین روح‌الله ذوالفقاری به عنوان مجری، ادامه برنامه را در دست گرفت.

در ادامه، دکتر مصطفی ملّایی، استاد دانشگاه و رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر قم در سخنانی، ضمن تبیین اهمیت فرهنگ‌سازی در فضای مجازی به ویژه در بخش کودک و نوجوان، از تلاش‌های شرکت دانش‌بنیان رسانه‌گستر بِنیسی تمجید کرد.

در ادامه، کلیپ «بیاییم بازی بسازیم» از مجموعه کلیپ‌های تولیدشده توسط شرکت دانش‌بنیان رسانه‌گستر بِنیسی با موضوع سخنان رهبر انقلاب درباره تولید بازی‌های دیجیتالی و اهمیت مضاعف انجام کار فرهنگی برای موضوع دفاع مقدس، پشت‌صحنه‌هایی از تولید بازی عملیات انهدام 3 پخش گردید؛ و سپس حجت الاسلام و المسلمین محمد قربانی به مناسبت سالروز ازدواج حضرت علی و حضرت فاطمه (س)، دقایقی مدیحه‌سرایی کردند.

پخش کلیپ حضور حجت الاسلام و المسلمین دکتر حبیب داستانی بِنیسی در مسابقه تلویزیونی میدون، برنامه بعدی مراسم بود که پس از آن، دکتر بِنیسی در سخنانی، ضمن تقدیر از حضور شرکت‌کنندگان، به تشریح بازی اندرویدی عاشق‌باشی پرداخت و در پایان سخنرانی و با توجه به حضور کثیری از حوزویان در مراسم، از راه‌اندازی گروه علمی بازی‌های دیجیتالی حوزه‌های علمیه و آماده‌شدن رشته‌گرایش بازی‌های دیجیتالی برای حوزه‌های علمیه سخن گفت.

در ادامه، تریلری از بازی عاشق‌باشی پخش گردید و حجت الاسلام و المسلمین دکتر بهرامی، مدیر مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی (نور)، با ایراد سخنانی در خصوص اهمیت و ضرورت ارائه محتواهای دینی با استفاده از فن‌آوری اطلاعات، مدیرعامل شرکت دانش‌بنیان رسانه‌گستر بِنیسی را از نخستین کسانی دانست که معارف الهی را در قالب مهم بازی‌های دیجیتالی به خانه‌های همگان رسانید.

در پایان، آیین رونمایی از بازی اندرویدی جدید عاشق‌باشی با حضور حجج اسلام دکتر بهرامی، دکتر غفاری فر، قربانی و دکتر بِنیسی برگزار گردید.

این بازی که در مدت ۱۸ ماه و با موضوع "سبک زندگی ایرانی اسلامی، افتخار به میهن و آسیب‌های فضای مجازی" تولید شده است، دوازدهمین محصول شرکت به شمار می‌رود.انتشاردهندگان دیگر این خبر

خبرگزاری صدا و سیما

خبرگزاری رسمی حوزه

تصاویر مراسم از سوی خبرگزاری رسمی حوزه

مهم‌ترین اخبار قم در 120 ثانیه

1403 / 3 / 22 :تاریخ انتشار خبر

نظر یا پرسش / آمار کاربران
نظر یا پرسش شما
نظر یا پرسش شما
تعداد بازدید از این صفحه: 34 عدد
 پاصفحه پاصفحه
تلفن و دورنگار: 32816110 - 025
تلفن روابط عمومی: 09100300018
تلفن پشتیبانی: 09100100527
قم، ابتدای شهرک پردیسان، بلوار دانشگاه، بلوار شهید مولوی، پارک علم و فناوری، ساختمان مروارید 2، طبقه 1 / تلفن و دورنگار: 32816110 - 025 / تلفن روابط عمومی: 09100300018 / تلفن پشتیبانی: 09100100527
تمام حقوق اين وبگاه، ویژه شرکت رسانه‌گستر بِنیسی است و بیان مطلب از این وبگاه، با ذکر نام وبگاه بلامانع می‌باشد.