سرصفحه
دانلود بازی
عملیات انهدام 3«نفس‌گیرترین نبرد»

برای دریافت بازی سه‌بعدی عملیات انهدام 3: نفس‌گیرترین نبرد (نسخه 3.0.3)، بخش‌های هفت‌گانه زیر را دانلود کرده و همه را در یک پوشه مجزا قرار دهید. سپس روی فایل AE3_Setup.part1.exe دابل‌کلیک کرده و مراحل نصب را دنبال نمایید. در نهایت، برای فعال‌سازی بازی باید شناسه نرم‌افزاری داشته باشید که در صورت نیاز می‌توانید با کلیک بر روی دکمه «خرید شناسه نرم‌افزاری»، آن را با 20% تخفیف و به مبلغ 15500 تومان خریداری کنید.

شما می‌توانید بخش‌های هفت‌گانه را از روی سرور اول یا سرور دوم دانلود کنید که تفاوتی بین آن‌ها وجود ندارد؛ علت درج بازی در 2 سرور آن است که اگر زمانی یکی از سرورها جواب نداد، بتوانید بازی را از سرور دیگر دانلود نمایید.

دانلود قسمت اول از سرور اول
دانلود قسمت دوم از سرور اول
دانلود قسمت سوم از سرور اول
دانلود قسمت چهارم از سرور اول
دانلود قسمت پنجم از سرور اول
دانلود قسمت ششم از سرور اول
دانلود قسمت هفتم از سرور اول
خرید شناسه نرم‌افزاری
در صورتی که موفق به دانلود بازی از سرور اول نشدید می توانید بازی را از سرور دوم دانلود کنید
دانلود قسمت اول از سرور دوم
دانلود قسمت دوم از سرور دوم
دانلود قسمت سوم از سرور دوم
دانلود قسمت چهارم از سرور دوم
دانلود قسمت پنجم از سرور دوم
دانلود قسمت ششم از سرور دوم
دانلود قسمت هفتم از سرور دوم
خرید شناسه نرم‌افزاری
واکنش کاربران

نظر یا پرسش شما درباره این مطلب


تعداد بازدید از این صفحه: 1860 عدد

تعداد نظرات بازدیدکنندگان این صفحه: 11 عدد

علی موسوی: سلام. ببخشید گرافیک و رم موردنیاز بازی چقدر هست؟

پاسخ: بهتر است گرافیک رایانه از 2 گیگابایت و RAM رایانه از 4 گیگابایت کم‌تر نباشد؛ البته این بازی بر روی رایانه‌هایی که گرافیک 1 گیگابایت و RAM رایانه 2 گیگابایت بوده‌اند، نیز اجرا شده است.

محمد: با سلام. ببخشید من نصب کردم بازی رو به همراه پیش‌نیازها، ولی بازی در مراحل بارگزاری گیر می‌کنه و خارج میشه. تماس گرفتم، میگن: از تو سایت دانلود کن؛ نصب کن. اگر می‌خواستم از تو سایت دانلود کنم 3.5 گیگ، دیگه پول بازی رو نمیدادم.

پاسخ: به موارد زیر دقت کنید:
1. کدام نسخه بازی «عملیات انهدام 3» را خریده‌اید؟ 3 یا به‌روزرسانی 3.0.3؟ اگر نسخه 3.0.3 را خریده‌اید، نیاز به دانلود به‌روزرسانی نیست و همان که خریده‌اید، آخرین نسخه بازی است؛
2. تمام نسخه‌های بازی (چه 3 و چه 3.0.3) همه اجرا می‌شوند و مشکلی ندارند؛ اگر کارت گرافیک یا RAM رایانه شما مناسب باشد، بازی به صورت روان و کامل اجرا می‌شود؛ دلیل اینکه شرکت نسخه به‌روزرسانی 3.0.3 را ارائه کرده است، در راستای حمایت بیش‌تر و همه‌جانبه از تمام خریداران و بازی‌بازان عزیز بازی است تا اگر رایانه آن‌ها به مقدار کافی قدرت اجرای بازی را ندارد، از لذت انجام این بازی محروم نشوند. همچنین سری جدید لوح‌های فشردۀ بازی همان نسخه به‌روزشده 3.0.3 را دارند که دیگر اصلا نیاز به دانلود هم ندارد؛
3. شما در زمان‌هایی که ترافیک اینترنت رایگان یا نزدیک به رایگان است (همانند شب‌ها) بازی را دانلود کنید تا دانلود بازی برای شما هزینه‌ای نداشته باشد. حال با توجه به اینکه قبلا بازی را فعال‌سازی کرده‌اید، نیاز به فعال‌سازی مجدد نیز نیست.

Amin: سلام. خسته نباشید.
1. من همه فایل‌ها رو دانلود کردم؛ ولی وقتی می‌خوام قسمت اول رو استخراج کنم، می‌گه: به فایل آسیب رسیده. باید چی کار کنم؟
2. این بازی رو‌ برای اندروید هم در نظر گرفتید؟

پاسخ: 1. یک بار دیگر قسمت اول رو دانلود کنید و در همان پوشه قرار دهید و روی آن دابل‌کلیک نمایید تا استخراج بازی آغاز شود؛
2. احتمال انتشار نسخه اندرویدی بازی زیاد است؛ البته استقبال مردم از نسخه ویندوزی، مهم‌ترین عامل تصمیم‌گیری برای تولید یا عدم تولید نسخه اندروید می‌باشد.

نامشخص: سلام علیکم. ببخشید؛ دو لینک دانلود پارت 5 از دو سرور خراب است. میگه خارج از سرویس است. چه کنم حالا؟

پاسخ: ما تست کردیم مشکلی نداشتند؛ مجددا تست کنید؛ شاید مشکل از ISP که اینترنت را از آن‌جا تهیه کرده‌اید، می‌باشد.

نامشخص: سلام علیکم. آیا باید بعد از دانلود هر پارت از 7 پارت، هر پارت را در درون پوشه‌ای جدا قرار دهیم و بعد پارت 1 را استخراج کنیم یا نه، همه پارت‌ها را در درون یک پوشه قرار داده و بعد بخش اول را نصب نماییم؟ آیا نیازی به استخراج فایل‌های فشرده هست؟ یا نصب فایل اول کافی است؟

پاسخ: همه بخش‌ها (پارت‌ها) را در درون یک پوشه قرار دهید و روی فایل اول دابل‌کلیک کنید تا فرآیند استخراج و نصب آغاز شود. نیازی به استخراج جداگانه فایل‌های فشرده نیست.

محمدصادق جمالی: با سلام. اگر نسخه قبلی را حذف کنیم و نسخه جدید را نصب کنیم، بازی از اول شروع می‌شود یا از همان جایی که ذخیره شده بود، ادامه پیدا می‌کند؟

پاسخ: بازی از همان جایی که ذخیره شده بود، ادامه پیدا می‌کند؛ البته اگر شما می‌خواهید بازی از اول شروع شود، می‌توانید وارد بازی شده و روی دکمه «بازی جدید» کلیک کنید تا تمام ذخیره‌های قبلی حذف شوند و بازی از ابتدا آغاز شود.

وحید: آیا این لینک‌ها پچ برای ارتقاع نسخه قبلی هستند یا اینکه فایل نصب کامل بازی هستند و باید نسخه قبلی را پاک و نسخه جدید را دوباره نصب کرد؟

پاسخ: در به‌روزرسانی 3.0.3 به علّت گستردگی تغییرات، فایل نصب کامل بازی ارائه شده است. نسخۀ قبلی را حذف کنید و این نسخه را دانلود و نصب نمایید.

علی: سلام. آیا حجم کل بازی عملیات انهدام 3 تقریبا 4 گیگ است؟

پاسخ: حجم بازی هنگام دانلود 3.5 گیگابایت است؛ یعنی شما تنها 3.5 گیگابایت دانلود می‌کنید؛ اما پس از نصب در رایانه به 9 گیگابایت می‌رسد.

علی نوری واحد: با سلام. ببخشید لینک‌های بازی عملیات انهدام ۳ نسخه ۳.۰.۳ فیلتر هستش. با این وجود، ما چطوری بازی رو به روز کنیم؟

پاسخ: برای رفع این مشکل، فایل‌های هفت‌گانه بازی را علاوه بر درج در سرور اول (مدیافایر)، بر روی سرور ایرانی پرشین‌گیگ نیز قرار دادیم که اگر هر یک از آن‌ها در یک زمانی عمل نکرد، بتوانید بازی را از سرور دیگر دانلود کنید.

سید سجاد: با سلام. لینک‌ها خرابه؛ یعنی: زمانی که لینک زده می‌شود، صفحه‌ای باز می‌شود مانند صفحات فیلترشده؛ از اینا که میگه: جهت رسیدگی به شکایت‌ها این‌جا کلیک کنید.

پاسخ: ظاهرا وبگاه MediaFire که بازی در اونجا آپلود شده، توسط همراه اول فیلتر شده و برای کسانی که از ISPهای دیگر استفاده می‌کنند فیلتر نیست؛ شما از یک اینترنت دیگر استفاده کنید. البته ما موضوع رو داریم پیگیری می‌کنیم که این سایت رو رفع فیلتر کنه.

حسین کیوان بهجو: با سلام. لینک‌های دانلود بازی عملیات انهدام 3 فعال نمی‌باشد. با تشکر

پاسخ: بررسی می‌کنیم. معمولا این مشکل زمانی پدید می‌آید که وبگاه پرشین‌گیگ که هاست دانلود شرکت در آن قرار دارد، از سرویس خارج می‌شود؛ پس از مدت زمانی مجددا چک کنید؛ درست می‌شود؛ البته به زودی ما سرویس هاست دیگری را غیر از پرشین‌گیگ نیز آماده خواهیم کرد.

 

 پاصفحه پاصفحه
logo-samandehi
تلفن و دورنگار: 32816110 - 025
تلفن روابط عمومی: 09100300018
تلفن پشتیبانی: 09100100527
logo-samandehi
قم ابتدای شهرک پردیسان، بلوار دانشگاه، بلوار شهید مولوی، پارک علم و فناوری، ساختمان مروارید 2، طبقۀ 1 / تلفن و دورنگار: 32816110 - 025 / تلفن روابط عمومی: 09100300018 / تلفن پشتیبانی: 09100100527
تمام حقوق اين وبگاه، ویژۀ شرکت رسانه‌گستر بنیسی است و بیان مطلب از این وبگاه، با ذکر نام وبگاه بلامانع می‌باشد.