سرصفحه
دانلود بازی
عملیات انهدام 3«نفس‌گیرترین نبرد»

برای دریافت بازی سه‌بعدی عملیات انهدام 3: نفس‌گیرترین نبرد (نسخه 3.0.3)، تمام بخش‌های زیر را دانلود کرده و همه را در یک پوشه مجزا قرار دهید. سپس روی فایل AE3_Setup.part1.exe دابل‌کلیک کرده و مراحل نصب را دنبال نمایید. در نهایت، برای فعال‌سازی بازی باید شناسه نرم‌افزاری داشته باشید که در صورت نیاز می‌توانید با کلیک بر روی دکمه «خرید شناسه نرم‌افزاری»، آن را با 20% تخفیف و به مبلغ 15500 تومان خریداری کنید.

دانلود قسمت اول
دانلود قسمت دوم
دانلود قسمت سوم
دانلود قسمت چهارم
دانلود قسمت پنجم
دانلود قسمت ششم
دانلود قسمت هفتم
خرید شناسه نرم‌افزاری
واکنش کاربران

نظر یا پرسش شما درباره این مطلب


تعداد بازدید از این صفحه: 497 عدد

تعداد نظرات بازدیدکنندگان این صفحه: 3 عدد

علی نوری واحد: با سلام. ببخشید لینک‌های بازی عملیات انهدام ۳ نسخه ۳.۰.۳ فیلتر هستش. با این وجود، ما چطوری بازی رو به روز کنیم؟

پاسخ: فایل‌های هفت‌گانه بازی بر روی هاست MediaFire.com قرار داده شده‌اند تا مشکلاتی که بر روی هاست دانلود قبلی وجود داشت، برطرف شود. این هاست جدید برای همه ایرانیان در دسترس است و فیلتر نیست؛ اما ظاهرا فقط همراه اول آن را فیلتر کرده است و شما هم احتمالا از اینترنت همراه اول استفاده می‌کنید؛ از اینترنت دیگری برای دانلود بازی استفاده کنید؛ ما هم موضوع را پیگیری می‌کنیم.

سید سجاد: با سلام. لینک‌ها خرابه؛ یعنی: زمانی که لینک زده می‌شود، صفحه‌ای باز می‌شود مانند صفحات فیلترشده؛ از اینا که میگه: جهت رسیدگی به شکایت‌ها این‌جا کلیک کنید.

پاسخ: ظاهرا وبگاه MediaFire که بازی در اونجا آپلود شده، توسط همراه اول فیلتر شده و برای کسانی که از ISPهای دیگر استفاده می‌کنند فیلتر نیست؛ شما از یک اینترنت دیگر استفاده کنید. البته ما موضوع رو داریم پیگیری می‌کنیم که این سایت رو رفع فیلتر کنه.

حسین کیوان بهجو: با سلام. لینک‌های دانلود بازی عملیات انهدام 3 فعال نمی‌باشد. با تشکر

پاسخ: بررسی می‌کنیم. معمولا این مشکل زمانی پدید می‌آید که وبگاه پرشین‌گیگ که هاست دانلود شرکت در آن قرار دارد، از سرویس خارج می‌شود؛ پس از مدت زمانی مجددا چک کنید؛ درست می‌شود؛ البته به زودی ما سرویس هاست دیگری را غیر از پرشین‌گیگ نیز آماده خواهیم کرد.

 

 پاصفحه
نشانی: قم، ابتدای شهرک پردیسان، بلوار دانشگاه، بلوار شهید مولوی، پارک علم و فناوری، ساختمان مروارید 2، طبقۀ 1
تلفن و دورنگار: 32816110 - 025
تلفن روابط عمومی: 09100300018
تلفن پشتیبانی: 09100100527
تمام حقوق اين وبگاه، ویژۀ شرکت رسانه‌گستر بنیسی است و بیان مطلب از این وبگاه، تنها با ذکر نام وبگاه بلامانع می‌باشد.